מסלולי ליווֹי ומוצרים לבחירה

ליווי VIP מלא לרכישה

ליויי מלא מאיתור הנכס ממקורות שונים, סיור אוריינטציה, ליווי בסיור נכסים עצמו ובכל הפגישות שבדרך. כולל גם ליווי הכנת מסמכים והשגת אישורים. כל מה שנדרש עד שהנכס מועבר על שמכם. התשלום הינו קבוע לכולם ללא קשר לערך הנכס שרכשתם.

מחיר השירות 1500 אירו+מעמ

(300 אירו+מעמ משולמים מראש כדמי רצינות. 1200 אירו+מעמ משולמים לאחר חתימת חוזה הרכישה)

ליווי רכישה מרחוק

מצאתם נכס ספציפי שמעניין אתכם באתר שלנו או במקום אחר ותרצו שנפקח על תהליך הרכישה ונהייה זמינים עבורכם לייעוץ ותמיכה בסלולארי או במייל? אפשרי לגמרי.  

נלווה גם את תהליך הרכישה עצמו וגם את תהליך השגת האישורים להעברת כספים והגשת ניירת בקפריסין. כל מה שנדרש עד שהנכס שרכשתם מועבר על שמכם והכל כשורה.

מחיר השרות 1000 אירו+מעמ

שיחת ייעוץ בזום

באתר omroads תמצאו הרבה חומר והרבה ידע, חופשי לכולם ואנחנו ממליצים לכם לעיין בו. אבל באם אתם רוצים לדעת יותר, להערך נכון, לבדוק את התוכניות שלכם וכו’.

 אנו מציעים לכם שרות של שיחת זום בה נענה על כל השאלות שתכינו, נעבור על מפות אם נדרש, תקבלו אוריינטציה וטיפים ותהיו מוכנים יותר לקראת הגעתכם לקפריסין. 

מחיר שיחת הזום 100 אירו + מעמ

סיור נדל״ן בפאפוס וסביבתה

מפאפוס ועד פאייה. נעבור בכל האזורים ותוכלו להתרשם מהמגוון, אופי האזור ובכלל לקבל אוריינטציה טובה על המקומות בהם תרצו לגור או להשקיע.הכרת השטח, אופי הבנייה, המגוון הקיים וכו’. ככל שתדעו יותר ותראו במו עיניכם כך תוכלו להתמצא יותר בנעשה ולקבל החלטות נכונות. שיהיו טובות יותר ורווחיות יותר עבורכם.

משך הסיור 2-3 שעות

מחיר הסיור 300 אירו+מעמ

סיור נדל״ן בכפרים הקרובים

בסיור נבקר בכל הכפרים המעניינים בסביבות פאפוס. תוכלו להתרשם מהאופי הכפרי, לראות דוגמאות לבתים ושטחים לבנייה. תקבלו אוריינטציה על מיקומי הכפרים, אופי הכבישים, אטרקציות מקומיות ועוד כל מה שיעניין אתכם לדעת. ככל שתדעו יותר ותראו במו עיניכם כך תוכלו להתמצא יותר בנעשה ולקבל החלטות טובות יותר עבורכם.

משך הסיור 4-5 שעות

מחיר הסיור 400 אירו+מעמ

סיור נדל״ן בכפרים הרחוקים

נצפין מפאפוס ונעבור את חגורת הכפרים הרחוקה יותר סביב האקאמס ונמשיך עד קצה האי. תוכלו להתרשם מהאופי הכפרי היחודי לאזור זה, תקבלו אוריינטציה על המיקומים, הדרכים והאטרקציות שבאזור ותראו דוגמאות לבתים ושטחים לבנייה. כרגיל, כמה שתראו יותר, תרגישו יותר ותדעו יותר, יהייה קל להגיע להחלטות הנכונות עבורכם.

משך הסיור 5-6  שעות

מחיר הסיור 450 אירו+מעמ

אנא השאירו פרטים, בחרו את השרות המבוקש, הרחיבו מעט ונחזור אליכם בהקדם

Compare listings

לְהַשְׁווֹת